POZOR! PODVODNÍCI V PLNOM PRÚDE.☝️

?UPOZORŇUJEME všetkých klientov, že táto podvodná spoločnosť „OBCHODNÝ REGISTER s.r.o. “ nie je žiadny Obchodný register ale iba nezmyselná databáza firiem!

založenie s.r.o. s DPH

Chcú odo mňa ďalší súdny poplatok! Musím ho platiť?

NIE! Súdny poplatok za zápis do Obchodného registra sa uhrádza pred samotným zápisom do Obchodného registra a tak akýkoľvek ďalší poplatok nie je nutné uhrádzať.

Spoločnosť „OBCHODNÝ REGISTER s.r.o. “ podľa nášho názoru samotným Obchodným registrom ani zapísaná nemala byť keďže sa jedná o obchodný názov ktorý je podobný a ľahko zameniteľný s názvom štátneho orgánu a teda máme za to, že je v tomto prípade aj nezákonný.

Zákona č. 513/1991 Zb., § 10 (1) uvádza: „Obchodné meno nesmie byť zameniteľné s obchodným menom iného podnikateľa a nesmie vzbudzovať klamlivú predstavu o podnikateľovi alebo o predmete podnikania.“

  • Obchodný register – Obchodný register je len jeden a ten oficiálny nájdete na stránke www.orsr.sk

“POZOR je to len Nezmyselná databáza firiem a falošný Obchodný register”

Táto spoločnosť vznikla 30.5.2020 jedná sa teda o nový podnikateľský subjekt a podvod známeho podnikateľa ktorí sa svojím podvodným konaním a neznalosťou začínajúceho podnikateľa snaží podnikateľov okradnúť o nezmyselný poplatok.

“TIP: v sekcii užitočné odkazy môžete nájsť odkazy na oficiálne registre v SR

Zdielaj tento článok!

[fusion_widget_area name=“avada-blog-sidebar“ title_size=““ title_color=““ background_color=““ padding_top=““ padding_right=““ padding_bottom=““ padding_left=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““ /]

Pripojte sa k odberu noviniek.

Dohodnite si osobnú konzultáciu.

Zavolajte nám ešte dnes na číslo +421 908 461 141